Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

LIFTING POWIERZCHNI

Lifting powierzchni to rozwiązanie umożliwiające zmianę aranżacji i modernizację powierzchni biurowych i handlowych. W przypadkach takich jak na przykład zmieniająca się liczba pracowników lub zmiana przeznaczenia przestrzeni, lifting umożliwia jej odpowiednie dostosowanie, w sposób gwarantujący optymalne wykorzystanie, zgodne z założonym przeznaczeniem, a bez konieczności zmiany lokalu. To idealne rozwiązanie, pozwalające na wizualne odświeżenie przestrzeni w stosukowo krótkim czasie i bez konieczności przeprowadzania długotrwałego remontu.

Zakres wykonywanych w ramach liftingu prac obejmuje:

  • prace montażowo-budowlane – zmiana istniejącej aranżacji przestrzeni poprzez przebudowę ścian działowych, wymiana podwieszanych sufitów, prace wykończeniowe, itp.,
  • zmiany instalacji – dostosowanie i modernizacja instalacji elektrycznej, wentylacji i klimatyzacji, wymiana oświetlenia, itp.,
  • prace aranżacyjne – odnawianie, malowanie i/lub naprawa podłóg i sufitów, dobór odpowiedniej kolorystyki, wymiana wykładzin, wymiana niektórych elementów wyposażenia, itp.

Bogate doświadczenie i świetnej jakości materiały to gwarancja usług na najwyższym poziomie. W krótkim czasie zmieniamy wizerunek Twojego biura – stosownie do zgłaszanych potrzeb i wymagań estetycznych.

Wstecz..