O nas

SNK INVESTMENTS to firma projektowo-wykonawcza, świadcząca kompleksowe usługi aranżacyjno-budowlane, począwszy od fazy projektu, aż do momentu uruchomienia planowanej działalności.  Dostarczamy rozwiązania „pod klucz”.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w wykonywanej pracy, wyróżniający się elastycznością, szybkością działania oraz umiejętnością pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach procesu realizacji inwestycji. Stawiamy na wysoką jakość i terminowości oferowanych usług, zapewniając klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i perfekcji wykonanych prac.

Na swoim koncie posiadamy ponad 300 wykończonych lokali w około 65 polskich centrach handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w kompleksowej aranżacji powierzchni biurowych na terenie całej Europy – w tym na rynku niemieckim.

Do naszych klientów zaliczają się m.in. takie marki jak: Mindspace, FineTech Construction, GTC, APSYS,  Tatuum, Nort Fish, Grycan, Ewtex czy też Egurrola Dance Studio.

Z biegiem czasu obserwując rozwój rynku i potrzeby naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę Fit-out o zabudowę meblową na wymiar. Zajmujemy się wykonaniem mebli do biur, sklepów, restauracji a także innych lokali użyteczności publicznej. W swoich realizacjach wykorzystujemy najnowsze trendy meblowe dopasowując je do potrzeb i budżetu klienta. Współpracujemy z doświadczonymi stolarzami, co pozwala nam dostarczać meble odznaczające się estetyką oraz wysoką jakością wykonania.

Nasze doświadczenie


Ponad

300

wykończonych powierzchni handlowo-biurowych

Ponad

25

centrów handlowych na terenie całej Polski

Ponad

500

tysięcy m2 zrealizowanych projektów

Ponad

65

centrów handlowych na terenie całej Polski

Naszą pracę charakteryzuje bezkompromisowość w kwestii łączenia szybkości działania z wysokim standardem wykończenia. Współpraca z grupą sprawdzonych, renomowanych dostawców to gwarancja, realizacji inwestycji na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala na sprawne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji, zgodnie z indywidulanymi ustaleniami i w założonym terminie.

Naszym atutem jest niewątpliwie młody, energiczny zespół, myślący nieszablonowo i nie bojący się niestandardowych rozwiązań i oryginalnych projektów. Słuchamy potrzeb klienta, analizujemy możliwości powierzchni, i proponujemy rozwiązania, w których estetyka łączy się z funkcjonalnością, tworząc przestrzeń przyjazną dla użytkownika i miłą dla oka