Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

O Nas

SNK INVESTMENTS to firma projektowo-wykonawcza, świadcząca kompleksowe usługi aranżacyjno-budowlane, począwszy od fazy projektu, aż do momentu uruchomienia planowanej działalności. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w wykonywanej pracy, wyróżniający się elastycznością, szybkością działania oraz umiejętnością pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach procesu realizacji inwestycji. Stawiamy na wysoką jakość i terminowości oferowanych usług, zapewniając klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i perfekcji wykonanych prac.

Na swoim koncie posiadamy ponad 260 wykończonych lokali w około 65 polskich centrach handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Do naszych klientów zaliczają się m.in. takie marki jak: Tatuum, Nort Fish, Grycan, Ewtex, GTC, APSYS czy też Egurrola Dance Studio.

Naszą pracę charakteryzuje bezkompromisowość w kwestii łączenia szybkości działania z wysokim standardem wykończenia. Współpraca z grupą sprawdzonych, renomowanych dostawców to gwarancja, realizacji inwestycji na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala na sprawne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji, zgodnie z indywidulanymi ustaleniami i w założonym terminie.

Naszym atutem jest niewątpliwie młody, energiczny zespół, myślący nieszablonowo i nie bojący się niestandardowych rozwiązań i oryginalnych projektów. Słuchamy potrzeb klienta, analizujemy możliwości powierzchni, i proponujemy rozwiązania, w których estetyka łączy się z funkcjonalnością, tworząc przestrzeń przyjazną dla użytkownika i miłą dla oka.